PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34255}

Szara strefa

The Grey Zone
7,1 4 029
ocen
7,1 10 1 4029
6,0 2
oceny krytyków
Szara strefa
powrót do forum filmu Szara strefa

jak każdy film o obozach, był smutny. lecz według mnie pokazali złą stronę cierpienia prawdziwych ludzi w tych obozach, mam na myśli, że pokazali wręcz "luksusy" w jakich "więźniowie" żyli, ja jestem tego świadoma, i przypuszczam że wiele z was też, ale tak "dobrze" w obozach, to chyba nie było. trudno mi jest się wypowiadać na ten temat, bo film był i wstrząsający, jak wiele osób uważa, wg mnie źle zrobiony. Sama nie wiem co mam myśleć na ten temat. Ja ten film oglądałam w kościele z wszystkimi klasami 3 (gim), a jakoś tydz. później jechaliśmy do obozów koncentracyjnych "na wycieczkę" Nie wiem jak wy, ale mimo że na tej wycieczce byłam w kwietniu, wciąż mam nieprzyjemne odczucia po niej, i uważam też, że za wcześnie nam kazali tam jechać. Jak już to może w 2 lub 3 lo.


>> sorki za rozpisanie się, i takie poplątane pisanie, ale jak myślę na ten temat to się jakoś skupić nie mogę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones