PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34255}

Szara strefa

The Grey Zone
7,1 4 029
ocen
7,1 10 1 4029
6,0 2
oceny krytyków
Szara strefa
powrót do forum filmu Szara strefa

Chciałbym widzieć obraz, który sprawiłby, że zrobiłoby mi się gorąco i dany obraz/scenę miałbym w głowie przez całą noc.
Takie odczucia miałem swego czasu na nagraniach pokazujących straszne traktowanie zwierząt w rzeźniach itp.
Niech nikt nie weźmie mnie za "psychola". Po prostu chciałbym obejrzeć film o tej tematyce, który by mnie poruszył totalnie. Chciałbym widzieć sceny, zachowania ludzkie, o których miałem okazje czytać lub były o nich wzmianki w różnych dokumentach. Filmy takie jak ten można porównać do czegoś w deseń "M jak miłość". Niby serial reklamujący się jako samo życie, prawdziwość zycia, wszystko co nas otacza. A dobrze wszyscy wiemy, że takie "M jak miłość" to gówno a nie prawdziwe życie. Podobnie właśnie jest w takich filmach o obozach. Niby o obozie, no ale bardzo wygładzone.
Obawiam się jednak, że taki film jaki chciałbym widzieć nigdy nie powstanie, bo byłby po prostu zbyt mocny, w efekcie zakazany = nie opłaca się czegoś takiego robić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones