PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34255}

Szara strefa

The Grey Zone
7,1 4 026
ocen
7,1 10 1 4026
Szara strefa
powrót do forum filmu Szara strefa

Czemu postawiłem filmowi 1/10? Ponieważ że nie pokazuję prawdziwą brutalność holokaustu w ogóle mnie to wszystko wkurza. Czemu nie mogą zrobić chociaż jeden dobry dramatyczny film o holokauście? . Mogli by stworzyć film dobry o okrucieństwie Treblinki .
Tzn jest już taki film Dla tych których kochałem ale też do bani .
We wrześniu jest premiera KL stutthof fabryka śmierci zobaczymy co z tego wyjdzie ale pewnie kicha jak zwykle.

ocenił(a) film na 9
mesogog

http://www.youtube.com/watch?v=kRA6wedXE0U

ocenił(a) film na 8
mesogog

mam nadzieje że oglądnąłeś link kolegi TRRROOOOOLLLLLLUUUUUUU!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 5
mesogog

1. nie "czemu" tylko "dlaczego"
2. "ponieważ że"!?
3. jeśli Cię wszystko wkurza proponuję melisę, albo niezwłoczne zgłoszenie się do specjalisty
Skończ chociaż szkołę podstawową, wypowiedz się po polsku, nie "polskiemu".

mesogog

Jesteś z PiSu ?? Specjalnie to robisz? Bym ci powiedział kilka mocniejszych słów trolu jeden, ale z szacunku do cierpienia zmarłych w Oświęcimiu...

ocenił(a) film na 6
italodrone

Jesteś z PO? że tak głupio piszesz? gość ma racje te filmy słabo pokazują okrucieństwo ofiar w Auschwitz i Birkenau (tak powinniśmy nazywać bo to był obóz niemiecki a nie polski - tumanie!). A i nie tylko Niemcy byli okrutni ale tez Japończycy wystarczy sobie poczytać o ich obozach i oddziale 731.
@masegog mysle ze ocena 1/10 to głupota ale widze ze nie zagłosowałeś to się czepiać nie będę
PS Nie jestem PiSowcem ale denerwuje już mnie to że wszystko co złe to PiS, a tak naprawde wszystko PO knoci i zwala na Pis nawet SLD takie nie było (choć to je*ane czerwone skur*ysyny)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones